ОДБОЈКА (М): ПОРАЗ УПРКОС СЈАЈНОЈ ИГРИ

Кадети Спартака су други пут ове сезоне претрпели пораз од екипе ОК Ва-014. За разлику од прве утакмице у Ваљеву где су наши кадети доживели тежак пораз, у овом мечу је било доста другачије.
Први сет су добили гости прилично лагано резултатом 25:15, Љижани се нису предавали и убрзо сјајнним сервисима Алексе Лазића изједначују резултат на 1:1. У трећем сету се играло поен за поен који су гости поново искористили у своју корист. Четврти сет је био пун преокрета и са једне и са друге стране, екипе су повећавале своју предност, али такође и губиле, Спартак је имао две сет лопте да уведе утакмицу у пети сет али гости су се сјајно држали и успели да одговоре на такву игру и победе за коначних 3:1.
Следеће на програму од млађих категорија је утакмица пионира против екипе ОК Заслон из Шапца у недељу 13-ог фебруара од 15 часова.